1. Nowe samochody
 2. Zalety

Toyota C-HR Style

5-drzwiowy SUV

Toyota C-HR
1G3 Royal Grey

Cena od

144400.0

Silnik

1,8 Hybrid 122 KM

Napęd

4X2

Rata KINTO ONE dla firmy już od

1 387 zł NETTO/MC

Toyota C-HR

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
144400.0
(brutto)
111 g/km

Emisja CO2

4.9 litry/a

Średnie zużycie paliwa

377 litrów

Pojemność bagażnika

170 km/h

Prędkość maks.

122 KM

Moc maksymalna

 • Design

  Twój sposób na życie

  Toyota C-HR przełamuje standardy, zaskakuje i obala stereotypy. Ten nowatorski samochód – nawet gdy stoi w miejscu – imponuje swoją bryłą z łatwością wyróżniającą się na tle zachowawczych form.

 • Rewelacyjne osiągi

  Ciesz się dynamiczną i niezwykle oszczędną jazdą, którą zapewnia hybrydowy układ napędowy oferujący natychmiastowe przyspieszenie i pewność prowadzenia. Z nową Toyotą C-HR okiełznasz każdą drogę.

 • Miejski crossover

  Toyota C-HR została zaprojektowana z myślą o mieście. Zarówno jej wymiary, jak i zastosowane technologie sprawiają, że poruszanie się po miejskich arteriach jest jeszcze prostsze i bardziej bezpieczne.

 • Powiedz nie kompromisom

  Jazda staje się bardziej komfortowa, gdy wiesz, że nowa Toyota C-HR została wyposażona w zaawansowane technologie dbające o Twoje bezpieczeństwo, takie jak system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM), układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych (PD) czy układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) z funkcją powrotu na zadany tor jazdy (SC).

Pełen ekran Zamknij