1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

GwarancjeO jakości Toyoty świadczy niezmienne zaufanie Klientów do marki od lat stawiających na pierwszym miejscu jej niezawodność. Toyota słynie z dążenia do doskonałości oraz oferowania produktów i usług najwyższej jakości. Naszą codzienną pracą budujemy wizerunek firmy, potwierdzając najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Usługi wykonywane w naszym serwisie mechanicznym i serwisie blacharsko – lakierniczym również objęte są gwarancją.

BIS Gwarancja Serwisowaprzeznaczona jest dla samochodów marki Toyota, kupionych w sieci Autoryzowanych Salonów Toyoty na terenie Polski, których wiek nie przekracza 3 lat, a przebieg jest nie większy niż 100 000 km [będących w okresie podstawowej Gwarancji Producenta].PLUS Gwarancja Serwisowato kompleksowe ubezpieczenie kosztów napraw aut używanych lub sprowadzonych z zagranicy, które jest ukłonem w stronę właścicieli samochodów korzystających z Autoryzowanego Serwisu Toyoty. Uczestnictwo w programie oznacza komfort i spokój umysłu, właściwy użytkownikom nowych samochodów.Gwarancja Hybrydowaprzedłużona gwarancja na akumulator hybrydowy – nawet do 10 lat - przeznaczona jest dla właścicieli samochodów marki Toyota z napędem hybrydowym. Podstawą do przedłużenia gwarancji jest wykonywanie regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty.Gwarancja na samochody używaneudzielamy gwarancji na samochody wszystkich marek.• 1 rok, 20 000 km

• 2 lata, 40 000 kmZadzwoń 12 297 ANWA czyli 12 297 26 92 lub napisz do nas kontakt@anwa.eu i sprawdź aktualne promocje!