1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Gwarancje



 

 



O jakości Toyoty świadczy niezmienne zaufanie Klientów do marki od lat stawiających na pierwszym miejscu jej niezawodność. Toyota słynie z dążenia do doskonałości oraz oferowania produktów i usług najwyższej jakości. Naszą codzienną pracą budujemy wizerunek firmy, potwierdzając najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Usługi wykonywane w naszym serwisie mechanicznym i serwisie blacharsko – lakierniczym również objęte są gwarancją.





BIS Gwarancja Serwisowa



przeznaczona jest dla samochodów marki Toyota, kupionych w sieci Autoryzowanych Salonów Toyoty na terenie Polski, których wiek nie przekracza 3 lat, a przebieg jest nie większy niż 100 000 km [będących w okresie podstawowej Gwarancji Producenta].



PLUS Gwarancja Serwisowa



to kompleksowe ubezpieczenie kosztów napraw aut używanych lub sprowadzonych z zagranicy, które jest ukłonem w stronę właścicieli samochodów korzystających z Autoryzowanego Serwisu Toyoty. Uczestnictwo w programie oznacza komfort i spokój umysłu, właściwy użytkownikom nowych samochodów.



Gwarancja Hybrydowa



przedłużona gwarancja na akumulator hybrydowy – nawet do 10 lat - przeznaczona jest dla właścicieli samochodów marki Toyota z napędem hybrydowym. Podstawą do przedłużenia gwarancji jest wykonywanie regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty.



Gwarancja na samochody używane



udzielamy gwarancji na samochody wszystkich marek.



• 1 rok, 20 000 km

• 2 lata, 40 000 km



Zadzwoń 12 297 ANWA czyli 12 297 26 92 lub napisz do nas kontakt@anwa.eu i sprawdź aktualne promocje!

ZADZWOŃ DO NAS: Samochody nowe i używane