1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Salon na miarę Krakowa

30 lat razem z WamiOd prawie 30 lat sprzedajemy i serwisujemy samochody najlepszych japońskich marek. Od 2003 roku działamy jako Autoryzowany Salon Dilerski Toyoty. Pasja połączona z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że jesteśmy jednym z największych salonów samochodowych w Krakowie. Nieustannie rozwijamy się oraz doskonalimy nasze usługi, o czym świadczą zdobywane przez nas nagrody i grono zadowolonych Klientów.

Oferujemy pełną gamę modeli samochodów Toyota, w tym samochody osobowe i dostawcze. Zajmujemy się również skupem i sprzedażą samochodów używanych wszystkich marek.

Świadczymy kompleksowe usługi - od pomocy w wyborze wymarzonego samochodu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, aż po przeglądy rejestracyjne, serwis mechaniczny, serwis blacharski oraz lakierniczy jak i sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów dla miłośników motoryzacji.

Dysponujemy własnym serwisem mechanicznym [16 stanowisk], własną blacharnią oraz profesjonalną lakiernią [bezpyłowa kabina lakiernicza]. Na terenie naszego salonu znajduje się profesjonalna automyjnia 24/7 z nierysującymi szczotkami piankowymi. Zapraszamy na przeglądy rejestracyjne do Stacji Kontroli Pojazdów AAC zlokalizowanej w Krakowie, przy ul. Rzemieślniczej 20a.Polub nas! Na naszym profilu znajdziesz informacje z życia naszej społeczności, ciekawostki ze świata motoryzacji, praktyczne porady dla Kierowców, będziesz mógł wziąć udział w konkursachTworzymy zaangażowany Zespół

Zaangażowany zespół pracowników to podstawa, aby przedsiębiorstwo mogło się skutecznie rozwijać. Nasi pracownicy dają od siebie wszystko to co najlepsze, aby zrealizować postawione przed nimi zadania. Potrafimy wspólnie wytworzyć efekt synergii dzięki czemu praca całego naszego Zespołu daje więcej korzyści niż suma pracy każdego z nas osobno. Praca w naszym Zespole to duże wyzwanie i wyróżnienie zarazem – to marzenie każdego pracownika, szefa projektu, jak i właściciela.Z filiżanką aromatycznej kawyANWA TOYOTA AL POKOJU to profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi Klientów, ale również przyjazna atmosfera. Zapraszamy na aromatyczną kawę, chwile relaksu w fotelu masującym lub chwile zabawy na naszym symulatorze gier motoryzacyjnych. W strefie wypoczynku możesz skorzystać z wi-fi, a dla czworonożnych milusińskich zawsze czeka miseczka z wodą. W pobliżu salonu znajdują się Centra Handlowe M1, PLAZA oraz Serenada z bogatą ofertą sklepów i butików. Podczas słonecznej pogody zachęcamy do spacerów bulwarami wiślanymi. Wyznajemy zasadę, że dobre decyzje to te podjęte przez zrelaksowanego człowieka, zatem nigdy nikogo nie poganiamy. Naszym Klientom prezentujemy ofertę, doradzamy i pozwalamy przemyśleć wszystko na spokojnie tak aby mogli dokonać właściwego wyboru.ANWA TOYOTA AL POKOJU wśród najlepszychDoceniono nas już niejeden raz, z czego jesteśmy niezmiernie dumni! Osiągnęliśmy najwyższy udział w rynku lokalnym w 2017 roku. W naszej stacji pracują zwycięzcy prestiżowych konkursów Mistrz Sprzedawca oraz Mistrz Doradca Serwisowy. Posiadamy między innymi tytuł najlepszego Dealerem Roku w kategorii Całkowite Zadowolenie Klientów, a nasza Autoryzowana Stacja Obsługi ASO osiągnęła srebrny poziom obsługi Klienta. To najwyższe wyróżnienia w konkursach organizowanych przez Toyota Motor Poland. W dużej mierze o wygranej decydujecie Państwo - nasi Klienci. Dziękujemy bardzo za zaufanie!

Znaleźliśmy się również w gronie firm wyróżnionych tytułem Diament Miesięcznika Forbes oraz wśród laureatów Gazeli Biznesu znajdując się dzięki temu w gronie najdynamiczniej rozwijających firm w Polsce.

W roku 2016 otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu. Wybór dokonywany jest na podstawie wyników finansowych, kryterium oceny jest również dynamika wzrostu wartości rynkowej porównywana w okresie 2 lat.ANWA TOYOTA AL POKOJU wspólnie z innymi!Odpowiedzialność społeczna towarzyszy nam na co dzień, ale przede wszystkim to chęć współuczestniczenia w życiu mieszkańców Krakowa powoduje że aktywnie angażujemy się w propagowanie zdrowego i proekologicznego stylu życia oraz czynnie pomagamy innym. Szczególną uwagę przywiązujemy do przedsięwzięć których pomysłodawcami są nasi pracownicy ceniąc sobie ich inicjatywę i pasje. Wśród naszych partnerów znajdują się m.in. Stowarzyszenie Piękne Anioły, Klub Piłki Siatkowej Kobiet Trefl Proxima Kraków, Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie

Informacje o naszych przedsięwzięciach na bieżąco pojawiają się w NEWS ANWA i na naszym profilu społecznościowym