1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Samochody nowe, osobowe i dostawcze 

 

Znajdź model, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzebW naszej ofercie znajdziesz auta miejskie, rodzinne, hybrydowe, z napędem 4x4, o zacięciu sportowym i dostawcze. Naszym Klientom zadaliśmy proste pytanie „dlaczego kupili nowy samochód” – to najlepsze rekomendacje.„…Kupując w salonie, mogłam wybrać wszystko, na co tylko miałam ochotę – cudowny, czerwony kolor nadwozia Tokyo Red, rodzaj tapicerki i przeszyć, standard wyposażenia, itp. Kupując używane auto godzisz się na samochód taki, jakim jest….”
Ola, Toyota Yaris Selection„…Nowy samochód jest po prostu nowy. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie powinien się zepsuć. A jeśli już coś się dzieje – to mam gwarancję. Oszczędzam również na przeglądach, ponieważ nie muszę ich robić co roku tak jak w samochodach używanych...”
Tomek, Toyota Auris Sprint„…Sprzedawcy w salonie potrafią cuda! dodatkowa gwarancja, opony zimowe w cenie lub rabat na czujnik parkowania. Dobrze negocjując „dorzucą” jeszcze dywaniki….”
Marian, Toyota C-HR Hybrid„…Być pierwszym kierowcą nowego samochodu – to bezcenne uczucie! To moje stopy przystosowują się do pedałów i pozwalają od samego początku na ekonomiczną jazdę, to moja ręka trzyma lewarek zmiany biegów…”
Kazimierz, Toyota RAV 4„…Kupuję zawsze samochody z wyprzedaży rocznika. Można na tym realnie zaoszczędzić. Im droższy samochód, tym większa oszczędność…”
Jola, Toyota AvensisPOZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY »Zadzwoń 12 297 ANWA czyli 12 297 26 92 lub napisz do nas kontakt@anwa.eu i sprawdź aktualne promocje!ZADZWOŃ DO NAS: Samochody nowe i używane